Greater Delray Beach Chamber of Commerce
140 NE 1st Street,
Delray Beach, FL 33444

Phone: 561-278-0424
http://dafi.info/
About

Z okazji Dnia Ojca wszystkim panom spełniającym się w tej trudniej roli życzymy dużo radości na co dzień oraz wielu okazji do odczuwania dumy ze swoich pociech. :)

Gdzie planujecie oglądać niedzielny mecz naszych? ⚽ Gdziekolwiek będziecie, butelka filtrująca z grawerem kibica jest zawsze dobrym pomysłem! :) — Products shown: BUTELKA DAFI 0,5 l Z GRAWEREM DLA KIBICA.

⚽ Jak Wam się podoba nasza butelka z grawerem kibica? Mamy do rozdania aż 3 takie butelki, które świetnie uzupełnią Wasz mundialowy zestaw do kibicowania naszej drużynie! ⚽ Co trzeba zrobić, aby je zdobyć? Wystarczy, że wymyślicie okrzyk kibica ze słowem „DAFI” i napiszecie go w komentarzu. ⚽ Na Wasze zgłoszenia czekamy do 24.06 do końca dnia, a regulamin dostępny jest w zakładce "Notatki". ⚽ Powodzenia! 😉

Nieformalnie jest z nami już od początku maja, ale odnotowania wymaga fakt, że dziś Pierwszy Dzień Lata! ♥ Korzystajcie z sezonowych owoców, bo to doskonały i zdrowy dodatek do wody. :) — Products shown: Szklany Crystal 2,0 L LED malinowy.

Zapraszamy Was do udziału w konkursie na profilu NUXE, w którym możecie wygrać zestaw kosmetyków i naszą butelkę filtrującą. :)

Ciekawe, czy picie wody z różowej butelki działa tak samo, jak patrzenie na świat przez różowe okulary… :) Ktoś ma doświadczenie w tej kwestii i pomoże nam rozwiązać zagadkę? :) — Products shown: BUTELKA DAFI Z FILTREM FLAMINGOWA.

Jeszcze kilka godzin dzieli nas od długo wyczekiwanego meczu! Mocno kibicujemy Polakom w towarzystwie limitowanej edycji naszej butelki filtrującej! :) Jesteście z nami?

Oto nowy wariant kolorystyczny naszego dzbanka. Mamy nadzieję, że poczuliście do niego miętę od pierwszego wejrzenia! :) — Products shown: Szklany Crystal 2,0 L LED miętowy.

Wspólne posiłki w rodzinnym gronie mogą być dobrą zabawą. :) Sobotni poranek, kiedy nikt nie spieszy się do obowiązków, to doskonały moment na celebrowanie czasu z bliskimi. ♥ — Products shown: Astra Unimax 3,0 L LED makowy.

Dziś rozpoczyna się długo oczekiwany mundial, a już we wtorek pierwszy mecz Polski. Kibicujcie naszej drużynie razem z nami ze specjalną edycją butelki Dafi! :) — Products shown: BUTELKA DAFI 0,5 l Z GRAWEREM DLA KIBICA.

Raz, dwa, trzy... Po butelkę sięgnij Ty! :) Dla dużych i dla tych małych, słowem - dla każdego! ♥ — Products shown: BUTELKA DAFI Z FILTREM STALOWA and BUTELKA DAFI Z FILTREM FLAMINGOWA.

Formaster LLC on Facebook